Moderná kniha – staňte sa aj vy fotografom

Moderná kniha – staňte sa aj vy fotografom

V edícii Moderná kniha vám prinášame krásne fotografie z miest Liptovský Mikuláš, Bytča, Banská Štiavnica a Kežmarok. Nádherné línie miestnych pamiatok vás očaria na každej strane knihy. Za týmito zábermi však stojí aj šikovnosť profesionálnych fotografov, ktorí sa na projekte podieľali. Teraz sa nimi môžete stať aj vy.

V Modernej knihe nájdete pri fotografiách QR kódy. V nich sú zabudované GPS súradnice, ktoré vás zavedú presne na miesto, kde stál fotograf. Prísť k pamiatke a spraviť snímku nie je na druhý pohľad také jednoduché. Fotografi si musia nájsť správny uhol a pohľad a v neposlednom rade zachytiť atmosféru daného miesta.

Kniha Svieži Liptovský Mikuláš vás okrem centra mesta zavedie aj do priľahlých mestských častí, kde sa potúlate aj poľnými cestami. Vďaka tejto knihe objavíte nové výhľady na Liptovskú Maru a samotné mesto. Spoznáte tak nepoznané.

Objavte vďaka Modernej knihe aj Krásnu Bytču. Priľahlé rybníky, Hričovský kanál či vodné nádrže vám poskytnú nielen krásne zábery, ale aj príjemný relax. Takto si pri hľadaní ideálnych záberov dokonca aj oddýchnete.

Zlatú Banskú Štiavnicu navštívil nejeden turista. Historické centrum mesta ponúka množstvo krásnych pamiatok. V Modernej knihe vás však prekvapia miesta, kde stál fotograf, aby vytvoril tie krásne snímky. Budete sa túlať zabudnutými uličkami Banskej Štiavnice ako nikdy doteraz.

Moderná kniha vám prinesie aj príbeh Kráľovského Kežmarku. Prevedie vás aj menej známymi, ale za to nemenej významnými, pamiatkami. Zavedie vás aj do krásnej prírody s neuveriteľnými výhľadmi na Tatry, pod ktorými sa Kežmarok rozprestiera ako na dlani.

Vďaka novej edícii zažijete tieto štyri mestá úplne inak. Objavte ich ako profesionálni fotografi.

Moderná kniha odhalí, čo ste o mestách netušili

28. januára 2021

Moderná kniha - je v nej viac, ako sa do nej zmestí

28. januára 2021